Гарантійні умови

 1. Гарантійний талон забезпечує реалізацію прав ПОКУПЦЯ  на гарантійне обслуговування ОБЛАДНАННЯ.

 Під  гарантійним обслуговуванням розуміються зобов'язання ПРОДАВЦЯ перед ПОКУПЦЕМ по безкоштовному відновленню   справного стану ОБЛАДНАННЯ та усунення дефектів і несправностей, не пов'язаних з порушенням ПОКУПЦЕМ правил зберігання,  введення в експлуатацію і експлуатації ОБЛАДНАННЯ в період дії гарантії.

 2. Гарантійний термін обчислюється з дати продажу і вказаний в гарантійному талоні.

 3. Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення  технічного обслуговування, регламентних і профілактичних  робіт (огляд, чищення, змащування, натягнення ременів, протяжка болтових закріплених і електричних з'єднань, регулювання і ін.).

 4. В рамках гарантійного обслуговування не приймаються претензії щодо технічних параметрів ОБЛАДНАННЯ, якщо вони відповідають вказаним підприємством - виробником.

 5. Гарантійне обслуговування не розповсюджується на витратні матеріали, частини що швидко зношуються і приладдя (прокладки, привідні паси та освітлювальні прилади і ін.), а також на пакувальні матеріали.

 6. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за несправності, що виникли  внаслідок неналежного користування даним  ОБЛАДНАННЯМ, яке суперечить правилам експлуатації (згідно технічної документації, паспорту) та при механічних ушкодженнях.

 7. Ремонт стаціонарного ОБЛАДНАННЯ, як правило, проводиться на місці  його установки. При цьому ПОКУПЕЦЬ сплачує ПРОДАВЦЮ транспортні витрати, пов’язані з приїздом сервісної служби.

 8. В разі необхідності, транспортування ОБЛАДНАННЯ на склад ПРОДАВЦЯ для виконання гарантійного ремонту здійснюється силами і засобами ПОКУПЦЯ.

 9. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується  приступити до гарантійного ремонту на протязі  одного-трьох робочих днів з моменту надходження заявки.

 10. Термін гарантії продовжується на час виконання  гарантійного ремонту ОБЛАДНАННЯ.

etoro review

Ціни наведені в каталозі є оглядовими.

 

Уточнюйте вартість за тел.:

(0432)26-32-03;

(067)393-58-82.

Авторські права 2012 © АТВ-ТЕХНО. Усі права захищені.
Забороняється копіювання та використання будь-яких матеріалів розміщених на даному сайті без письмового дозволу власника сайту.

Powered by Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17,05,2022. © АТВ-ТЕХНО | запитання та пропозиції: info@atv-texno.com.ua